Infolinia tel. 530786952 (pon-pt 10:00 – 14:00)

Zwroty do 30 dni

Paczkomaty tylko 12,99 zł

Międzynarodowe wysyłki już od 24,99 zł

O Bilbette

Założona w 2016r marka Bilbette początkowo powstała jako dystrybutor ekskluzywnych producentów bielizny. Jako certyfikowani specjaliści od bra-fittingu rozpoczęliśmy produkcję własnych specjalistycznych rozwiązań bieliźnianych w 2017r. Od 2018r projektujemy i szyjemy bieliznę modelującą, akcesoria bieliźniane oraz luksusową odzież nocną i domową, szytą w Polsce. 

Akcesoria

Często jesteśmy postrzegani jako marka akcesoriów ślubnych skierowana do współczesnej panny młodej i druhen, dla których funkcjonalność i estetyka bielizny zakładanej pod kreacje to priorytet. Tutaj możemy pochwalić się wieloma bestsellerami. Wszystkie nasze staniki oraz taśmy naklejane na ciało posiadają atesty dermatologiczne wykonane w Polsce.

Kolekcja odzieży domowej

Nasza linia odzieży “loungewear” powstała w 2019r, kiedy wybuchła globalna pandemia Covid-19. Wiele kobiet było zmuszonych do pracy z domu, co miało duży wpływ na rozwój asortymentu Bilbette. Dostrzegłyśmy potrzebę i stworzyłyśmy komfortową odzież domowo-wypoczynkową, która nie rezygnuje z elegancji i stylu.

Praktyczne rozwiązania

Wiele lat pracy z kobietami pozwoliło nam dobrze poznać ich oczekiwania i potrzeby. Każda kobieta chce posiadać wymarzone kształty, których cechami charakterystycznymi są podniesione pośladki, zaokrąglone uda, wysmuklony brzuch i uniesione piersi. Bielizna modelująca Bilbette dodaje pewności siebie i pozwala na komfort noszenia.

Nurt EKO

W Bilbette stawiamy na naturalne materiały i ochronę środowiska. Używamy ekologiczne opakowania. Nie używamy plastikowych wieszaków. Tworzymy ponadczasowe rozwiązania specjalistyczne oraz odzież, które nie są uzależnione od szybko zmieniających się trendów modowych. W 2020r zostaliśmy wyróżnieni w konkursie ‘Etyczna Firma’.