Realizacja i koszty dostawy

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

  • Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
  • Sprzedaż Bonów Podarunkowych wiąże się z opłata dostawy za 7,70zł.
  • Zamówienia powyżej 250zł kwalifikują się na bezpłatną dostawę. W razie odstąpienia od umowy – opłata przesyłki zostanie naliczona, jeśli wartość zamówienia zmaleje do / lub poniżej 250zł.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

  • Przesyłka pocztowa.
  • Przesyłka kurierska.
  • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Miła 4, 39-300 Mielec – w Dni Robocze, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Koszty dostawy Produktu do Klienta

Forma dostawy Zamówienia przedpłacone Płatne przy odbiorze Czas przygotowania przesyłki do odbioru
Przesyłka zagraniczna EU 25zł x 24 godziny
Przesyłka Paczkomat InPost 12zł x 24 godziny
Przesyłka kurierska InPost 12.00zł x 24 godziny
Przesyłka kurierska DPD 13.50zł 20zł 24 godziny
Bon Podarunkowy 7,70zł x 24 godziny
Odbiór osobisty x x 24 godziny

Cennik obowiązuje na przesyłki realizowane na terenie Polski do 5kg i do 500g na terenie EU.

Prosimy o indywidualny kontakt z nami w sprawie przesyłek poza teren EU.

Termin dostawy Produktu do Klienta – 24-48h

Wszystkie zamówienia przygotowywane są w przeciągu 24h. Zamówienia otrzymane do 12.oo w południe wysyłane są tego samego dnia. Jeśli zamówienie napłynie po godzinie 12.00 w południe, nie gwarantujemy wysyłki tego samego dnia.

Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta

W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu